Alman hosting devi Türkiye’de

Sunucu kiralama, hosting, domain, dijital kimlik gibi hizmetler sunan Strato, 1 Dolar’dan daha ucuza “.com” uzantılı alan adı kaydı kampanyasıyla Türkiye pazarına giriş yaptı.

Dünyanın sayılı hosting şirketleri arasında yer alan ve Deutsche Telekom grup şirketlerinden biri olan Strato, 18 yıldır sunucu kiralama, alan adı kaydı, kolay site tasarlama araçları, dijital kimlik, e-posta gibi alanlarda hizmet veriyordu. Şirketin Türkiye’ye girmesi de heyecan oluşturdu. Türkiye’deki ajansları üzerinden Türkçe olarak hizmet sunacak. Fiyat – performans dengesini en iyi kuran şirket oldukları iddiasıyla bu alana adım atan şirket, pazarda yerel olarak faaliyet gösteren şirketlerin fiyatlarını da baz alarak en uygun rakamları sunmaya çalışacığını açıkladı.

Strato Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Christian Böing, İstanbul’da yaptığı açıklamada, Türkiye hosting pazarına girdiklerini duyurdu. Böing “Dünya çapındaki ilk hosting portalımızı İstanbul’da tanıtmaktan çok mutluyuz. Türkiye’de başarılı olacağımıza inanıyoruz, çünkü büyümeyi getiren faktörlerin farkındayız: Uygun fiyatlar, yüksek veri güvenliği ve 18 yılı aşkın hosting tecrübesiyle müşterilerimize önemsedikleri her şeyi sunarak, Almanya, Hollanda ve İspanya gibi doymuş hosting pazarlarında bile büyümeyedevam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz